Showroom Groene showroom, kennis- en adviescentrum
Eigen kwekerij Eigen kwekerij: koop uw planten rechtstreeks bij de bron
Levering Binnen 7 werkdagen op locatie geleverd door Nederland
Gratis verzending Gratis verzending
vanaf 675 euro
Ons Team

Pieter van der Linden

In- en verkoop/ Acquisitie
pieter@pietervanderlinden.nl
+31 528 341115

Anne van der Linden

Acquisitie/ PR
anne@pietervanderlinden.nl
+31 528 341115

Rianne Brinkman

In- en verkoop binnenland/ Beplantingsadvies
r.brinkman@pietervanderlinden.nl
+31 528 341115

Trijnie Stevens

Commercieel medewerkster binnendienst
t.stevens@pietervanderlinden.nl
+31 528 341115

Ruud Jonkman

Verkoop graszoden/planning transport
r.jonkman@pietervanderlinden.nl
+31 528 341115

Gonny Akse

Financiƫle administratie
gonny@pietervanderlinden.nl
+31 528 341115

Zandrie Adams

Verkoop graszoden/planning transport
z.adams@pietervanderlinden.nl
+31 528 341115

Ellie Slomp

Medewerkster Cash & Carry
e.slomp@pietervanderlinden.nl
+31 528 341115

Bennie Heuker

Vrachtwagenchauffeur
info@pietervanderlinden.nl
+31 528 341115

Peter Sosef

Orderverwerker
info@pietervanderlinden.nl
+31 528 341115

Edwin Lawant

Medewerker buitendienst
info@pietervanderlinden.nl
+31 528 341115

Renske ten Heuvel

Medewerkerster Cash & Carry
greensales@pietervanderlinden.nl
+31 528 341115

Nick Koster

Medewerker Cash & Carry en Kwekerij
info@pietervanderlinden.nl
+31 528 341115

Geert Gosen

Verkoop Duitsland/ Acquisitie
info@pietervanderlinden.de
+31 528 341115